Brat i sestra zagrljeni gledaju kako im je sve nestalo: Uspomene, djetinjstvo, krov i otac
![Brat i sestra zagrljeni gledaju kako im je sve nestalo: Uspomene, djetinjstvo, krov i otac](https://www.072info.com/wp-content/uploads/2024/10/82A3578E-336A-4CB0-A3F4-6E68409B6A99-768x576.png)
Katastrofalne poplave pogodile su dijelove Bosne i Hercegovine u prethodnih tri dana. Najviše su pogođene općine Kiseljak, Kreševo, Jablanica, Konjic i Fojnica, a život je izgubilo najmanje 18 osoba. Najkritičnije je bilo u Donjoj Jablanici gdje je vode bujica doslovno odnijela sve.
Džamiju, porodične kuće, automobile. Nažalost čak tri člana porodice Begović pronađeni su u beživotnom stanju.
![](https://www.072info.com/wp-content/uploads/2024/10/IMG_3715-906x1024.jpeg)
Za ostalim se traga piše Crna-Hronika.
Donosimo vam potresnu poruku sa Instagrama
“Brat i sestra, zagrljeni gledaju kako im je čitav život stao u jednom danu. Sve njihove uspomene,njihovo djetinjstvo, otac i cijeli krov nad glavom nestali su u jednom danu.
Dolaze svako malo, gledau ne bi li našli njega ili nešto. Nadaju se, vidim to.
Šta reći u ovim trenucima, kako im pomoći? Niko ne zaslužuje ovo. Koga kriviti?
Materijalno se ne može porediti sa gubitkom porodice. Ova strahota nikad im neće izaći iz glave…” – napisana je potresna poruka na Instagramu.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE