Rukometaši Čelika poraženi od Bosne

Rukometaši Čelika poraženi su sinoć od Bosne u Sarajevu u okviru 18.kola Premijer lige sa  35-30, poluvrijeme  18-13.  Utakmicu je bolje otvorila ekipa Zuhdije Korkarića. Studenti su uspjeli doći do  rezultatske prednosti već u prvih nekoliko minuta i povesti sa 5-2. Kako je utakmica odmicala,  prednost u korist Studenata sve više  se povećavala i u jednom trenutku iznosila čak 7 golova razlike. Čelik je uspio konsolidovati svoje redove u samom finišu prvog poluvremena i uspjeti donekle istopiti prednost domaće ekipe, pa je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 18-13 za Bosnu.

U drugom poluvremenu prvih nekoliko minuta se igralo gol za gol, a onda je Bosna napravila seriju od 3-0 i otišla na plus 8, a nedugo zatim i na plus p9, što je bila najveća rezultatska prednost u meču.  Zeničani su se šest minuta prije kraja približili i na -4, a propustili su i nekoliko šansi da tu razliku dodatno smanje. Bosna je na kraju slavila rezultatom 35-30.