Android
Miralem se od pijanog brata Adnana nije ni branio: “To je bio iznenada i brz napad”

Adnan Didić (37) je brata Miralema (47) nožem ubo, između ostalog, u srce, a svih sedam ubodnih rana nanio mu je u veoma kratkom intervalu.
Kako se saznaje, obdukcija je pokazala da se žrtva nije branila i da ima sedam ubodnih rana u predjelu grudnog koša.
“To je bio iznenada i brz napad, ubodi jedan za drugim.
S obzirom na to da žrtva nema odbrambenih rana postoji mogućnost da je u vrijeme napada spavala ili bila teško pijana da nije ni shvatala šta se dešava”, rekao je izvor.
Zločin se desio 19. jula u porodičnoj kući braće u selu Babanovci kod Prnjavora.
Dosadašnja istraga je pokazala da je Adnan u vrijeme počinjenja zločina bio teško pijan i imao je 3,3 g/kg alkohola u organizmu.
Direktnih očevidaca ubistva nije bilo, a na mjestu ubistva istražioci su pronašli nož za koji se sumnja da je korišten u zločinu i koji je poslat na vještačenje.
Ubistvu je navodno prethodilo pijančenje braće.
Mevludin Didić, najstariji od braće ispričao je da je osumnjičeni Adnan, već duže vrijeme bio agresivan kada popije i da je otvoreno prijetio Miralemu da će ga ubiti.
On je istakao da ubistvo moglo spriječiti da je policija reagovala na vrijeme.
Ispričao je da je više puta zvao policiju zbog ovog problema, ali oni su mu govorili da je to porodičan problem.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE














