U Beču preminuo 38-godišnjak iz BiH: Iza Semira ostala neutješna supruga i maloljetni sin

U Beču preminuo 38-godišnjak iz BiH: Iza Semira ostala neutješna supruga i maloljetni sin

U 38. godini života, u Beču (Austrija), 13. augusta 2025. godine preselio je na Ahiret Semir Hodžić (Bego), rodom iz Stupara kod Kladnja. Semir je preminuo usljed zdravstvenih komplikacija.

Dženaza-namaz će se obaviti u subotu, 16. augusta 2025. godine, poslije ikindije namaza, na mezarju Prijanovići, džemat Stupari, MIZ Kladanj. Ožalošćeni: otac Bego, majka Munira, supruga Armina, sin Adian, sestra Azra, sestrić Elvir, sestrična Emma, punac Zijad, punica Mirza i šura Armin, te porodice Hadžić, Selimbašić, Rahmanović, Ćesić, Merzić, Berković, kao i brojna rodbina, prijatelji i poznanici iz Austrije i Bosne i Hercegovine.

Neka Milostivi Allah podari našem Semiru lijepi Džennet, a porodici sabur u ovim teškim trenucima. Svi smo Allahovi i svi se Njemu vraćamo.

Sa velikom tugom i žalošću obavještavamo mještane, komšije, prijatelje i rodbinu da nas je sinoć iznenadila i duboko potresla vijest da je naš dragi Semir Hodžić preselio na Ahiret Allahovom voljom. Teško je pronaći riječi koje bi opisale tugu i prazninu koju osjećamo.

Semir je bio čovjek kojeg su svi poznavali po njegovoj iskrenoj dobroti, vedrom duhu i šalama koje su unosile radost gdje god bi se pojavio. Niko ga ne pamti po lošem, već samo po osmijehu, srdačnosti i spremnosti da pomogne.

Naše selo i zajednica osjetit će veliki gubitak, jer je Semir bio učesnik svake promjene na bolje. Po tome će ostati upamćen – kao neko ko je ostavio trag ljubavi, zajedništva i dobrih djela.

Molimo Uzvišenog Allaha da mu se smiluje, oprosti mu grijehe, a porodici, komšijama, prijateljima i svima koji ga vole podari sabur i snagu da prebrode ovu bol. Rahmetullahi alejhi.

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE