Profesionalni kickbokseri iz Luksemburga pretukli mladića koji je završio u komi: “Više povrijeđenih, napadači u bijegu”

Profesionalni kickbokseri iz Luksemburga pretukli mladića koji je završio u komi: “Više povrijeđenih, napadači u bijegu”
Policijska uprava Kalesija zaprimila je 11. augusta u 22:40 sati prijavu o fizičkom obračunu u mjestu Miljanovci, općina Kalesija. Na lice mjesta odmah je upućena patrola Policijske stanice Kalesija, koja je dolaskom zatekla ozbiljne posljedice nasilja u kojem je učestvovalo pet osoba.Prema zvaničnim informacijama iz MUP-a TK, u incidentu su učestvovali S.H. (1972), H.H. (1993), A.I. (1989), M.I. (1963) i S.I. (1959), svi s područja općine Kalesija.Tri osobe – A.I., M.I. i S.I. – pretrpjele su povrede i prvo su zbrinute u Službi hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Kalesija, nakon čega su prevezene u Univerzitetski klinički centar Tuzla. Dvojica – A.I. i S.I. – zadržani su na daljem bolničkom liječenju.Prema neslužbenim informacijama, mladić A.I. nalazi se u teškom stanju, s višestrukim povredama: slomljena rebra, povrede glave, vilice, te unutrašnje krvarenje. Njegovo stanje je bilo loše a nalazi se i u komi, a krv mu je, prema riječima izvora, izlazila “na usta, uši i oči”.Kako se saznaje, brutalni napad su, navodno, izvršila tri mladića koja treniraju kickboxing i koji žive i rade u Luksemburgu, a trenutno borave u BiH. Oni su, kako tvrde izvori, fizički napali A.I.-a te još dvojicu muškaraca starijih od 60 godina, nanijevši im teške tjelesne povrede.Osumnjičeni S.H. i H.H. su se nakon incidenta udaljili s mjesta događaja motornim vozilom, a policija je pokrenula intenzivnu potragu za njima. Policijska istraga je u toku, a slučaj je predat na dalje postupanje nadležnom tužilaštvu.U međuvremenu, građani Miljanovaca i šireg područja Kalesije izražavaju zabrinutost zbog brutalnosti napada i očekuju brzu reakciju pravosudnih i policijskih institucija. Policija apeluje na sve koji imaju bilo kakve informacije o kretanju osumnjičenih da se jave najbližoj policijskoj stanici ili anonimno kontaktiraju putem besplatne linije.
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FIS

NAJNOVIJE

FIS