Ambasada Srbije u BiH čestitala Dan srpskog jedinstva: Evo šta je “osvanulo” u Sarajevu

Ambasada Srbije u BiH čestitala Dan srpskog jedinstva: Evo šta je “osvanulo” u Sarajevu

Ambasada Republike Srbije u Bosni i Hercegovini čestita svim svojim sunarodnicima Dan srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave, navodi se u njihovoj objavi. Ambasada Srbije u Bosni i Hercegovini oglasila se na društvenoj mreži X povodom Dana srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave.

Iz srbijanske ambasade kažu da su sa ponosom istakli zastavu na zgradi ambasade. Ambasada Republike Srbije u Bosni i Hercegovini čestita svim svojim sunarodnicima Dan srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave!

Sećajući se herojstva srpske vojske koja je na današnji dan 1918. godine krenula u proboj Solunskog fronta, i ove godine sa ponosom ističemo našu najlepšu trobojku, navodi se u objavi Ambasade Srbije u našoj zemlji. Podsjećamo, bh. entitet Republika Srpska i Srbija danas zajednički obilježavaju Dan srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave.

Centralna manifestacija biće održana u Gadžinom Hanu, a delegaciju bh. entiteta predvodi ministar rada Republike Srpske Danijel Egić.

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FIS

NAJNOVIJE

FIS