Android
Udaje se Harisova bivša: Melina će sudbonosna “da” reći 25 godina starijem Britancu, promijenit će četiri vjenčanice

Prema pisanju Blica, dizajnerica Melina Galić, bivša supruga folk pjevača Harisa Džinovića ove će subote navodno izgovoriti sudbonosno “da” imućnom Britancu. Gala vjenčanje održat će se u Monaku.
Srbijanski medij je došao u posjed ekskluzivne fotografije pred vjenčanje na kojoj se vidi kako modna dizajnerica uživa na skupocjenoj jahti, u bijeloj kombinaciji s kćeri Đinom. Atraktivna plavuša je, prema njihovu pisanju, s budućim suprugom i bliskim prijateljima uživala na jahti, a kako saznaju, njen mlađi sin Kan neće biti prisutan na slavlju.

Osim toga, saznaju i to da će Melina na vjenčanju promijeniti čak četiri vjenčanice, a iz Srbije će doći šezdesetak uzvanika. Fotografije pogledajte OVDJE.
Melina se u oktobru prošle godine zaručila za 25 godina starijeg poduzetnika, a cijelo prošlo ljeto provela je sa svojim sadašnjim zaručnikom i budućim suprugom na njegovoj jahti dugoj 48 metara, kojom su plovili i obilazili razne destinacije.
Zaručnik Meline Džinović uspješan je poduzetnik, ima poslovno carstvo, a njih dvoje uživaju u ljubavi i žive zajedno u Monaku.
Veza Meline i Harisa Džinovića raspala se nakon više od dva desetljeća.
Počela je spontano 2002. godine u Sarajevu, dok je Melina još bila studentica. Unatoč razlici od čak 30 godina, koja je često bila tema u medijima, par je djelovao skladno. Nakon 12 godina veze i dvoje djece, kćeri Đine i sina Kana, vjenčali su se u ljeto 2014. godine na spektakularnoj ceremoniji. Sudbonosno “da” izrekli su na luksuznoj 88-metarskoj jedrilici “Maltese Falcon” usidrenoj pokra
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE























