Android
Direkcija Zenica pruža podršku državnom prvaku Bosne i Hercegovine u snukeru

U Direkciji Zenica BH Telecoma upriličen je prijem za državnog prvaka u snukeru, koji svojim rezultatima predstavlja primjer uspjeha, discipline i posvećenosti.
Tokom susreta razgovarano je o dosadašnjim postignućima, ali i planovima za naredni period, s posebnim fokusom na organizaciju prvog turnira u snukeru koji će biti održan u Žepču.
BH Telecom će podržati organizaciju ovog turnira, prepoznajući značaj razvoja sporta i afirmacije mladih talenata na lokalnom nivou. Ova podrška predstavlja doprinos jačanju sportske scene i stvaranju novih prilika za promociju snukera u Bosni i Hercegovini.
Direkcija Zenica ostaje posvećena društveno odgovornom djelovanju i podršci inicijativama koje doprinose razvoju lokalnih zajednica.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE























