SVAKA ČAST: Samir i Neska Isić otvorili svoj bazen za sve građane tokom velikih vrućina

SVAKA ČAST: Samir i Neska Isić otvorili svoj bazen za sve građane tokom velikih vrućina

Dok se Bosna i Hercegovina suočava s novim toplotnim valom i visokim temperaturama, iz Novog Šehera kod Maglaja stiže priča koja vraća vjeru u dobrotu i solidarnost među ljudima, piše 072info.

Samir i Neska Isić pokazali su veliko srce i nesebičnost odlučivši da svoj bazen stave na raspolaganje svim građanima koji žele pronaći osvježenje tokom vrelih ljetnih dana.

Ovaj humani gest izazvao je brojne pozitivne reakcije među mještanima, koji ne kriju zahvalnost zbog njihove plemenite odluke.

U vremenu kada mnogi traže način da pobjegnu od nesnosnih vrućina, porodica Isić otvorila je vrata svog doma i bazena, pružajući priliku svima da uživaju u ugodnom i sigurnom ambijentu.

Njihov primjer pokazuje da humanost ne mora biti velika da bi bila značajna. Ponekad je dovoljno malo dobre volje kako bi se uljepšao dan drugima i poslala snažna poruka zajedništva.

Samir i Neska Isić zaslužuju iskrene pohvale za ovaj gest koji je obradovao mnoge građane i pokazao kako se dobrim djelima gradi ljepša i humanija zajednica. Bravo! 

Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 833 puta, 833 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FISFISFISFIS

NAJNOVIJE

FIS