Da li je ovo najluđi način “preživljavanja” visokih temperatura

Da li je ovo najluđi način “preživljavanja” visokih temperatura

Stela Bosi je DJ iz Italije i veoma je aktivna na društvenim mrežama.

Steli je zasmetala vrućina pa je spas potražila u supermarketu, odnosno u odijeljku gdje su zamrzivači sa povrćem.

https://www.instagram.com/p/CQdG2QdqUCU/

Ovo je možda ekstreman prijedlog da se pobijedi nalet saharske toplote.

Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 1 puta, 1 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FISFISFISFIS

NAJNOVIJE

FIS