Borac i Velež dobili potencijalne rivale u 3. pretkolu Konferencijske lige

Borac i Velež dobili potencijalne rivale u 3. pretkolu Konferencijske lige

Danas je u Nyonu obavljen žrijeb 3. pretkola Konferencijske lige, a potencijalne rivale saznali su bh. predstavnici Borac i Velež.

Nogometaši aktuelnog bh. prvaka Borca bili su smješteni u prvi dio žrijeba “staza šampiona”, te će banjalučki sastav u slučaju da u 2. pretkolu eliminiše šampiona Sjeverne Irske ekipu Linfielda, u nastavku takmičenja igrati protiv boljeg iz duela Shakhtyor Soligorsk (Bjelorusija) – Fola Esch (Luksemburg).

Foto: Screenshot
Foto: Screenshot

S druge strane, Velež je bio u “glavnom” dijelu žrijeba i ako Rođeni prirede senzaciju protiv AEK-a i prođu dalje, njihov naredni rival bit će bolji iz dvomeča Elfsborg (Švedska) – Milsami (Moldavija).

Foto: Screenshot
Foto: Screenshot

Inače, utakmice drugog pretkola igraju se 22. i 29. jula. Velež će tako u četvrtak ugostiti AEK na stadionu Grbavica, dok je Borac gost Linfieldu.

Prvi susreti 3. pretkola na programu su 5. augusta, dok su revanš mečevi planirani sedam dana kasnije.

Komentarišite članak:
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FISFISFISFIS

NAJNOVIJE

FIS