Omladinska liga BiH: Juniori Čelika ubjedljivo savladali Vis Simm-Bau

U okviru sedmog kola Omladinske lige Bosne i Hercegovine Centar 2 danas je u Kosovi odigran susret između juniora NK Vis Simm-Bau i NK Čelika.

Domaći igrači bolje su otvorili utakmicu, što potvrđuje i gol Abdurahmanovića u 17. minuti.

Ostatak prvog poluvremena protekao je u odmjeravanju snaga na sredini terena, te po nekoliko prilika sa obje strane.

Drugo poluvrijeme juniori Čelika otvaraju odlučnije, a propuštene prilike golovima nadoknađuju Ferhatović u 58. minuti, te Međuseljac minut kasnije.

Potpunu dominaciju Čelika u drugom dijelu utakmice ovjeravaju Bašić u 83. minuti, te Islambegović u sudijskoj nadoknadi za konačnih 1-4.

Vrijedi naglasiti kako je prošlogodišnji najbolji napadač lige Ali Međuseljac nakon dva hat-tricka u prethodnim utakmicama nastavio svoj golgeterski niz i time opravdao špekulacije kako se već sada na njega ozbiljno računa u prvom timu Čelika.

Prvih 11 u ekipi Čelika: Elmedin Jašarević, Islambegović Haris, žuna Samed, užičanin Edi, Sibalo Nedzib, Pašalić Ervin, Bašić Bakir, Međuseljac Ali, Babić Ali, Ferhatović Emin, Jašaraveć Davud

Prvih 11 u ekipi Vis Simm-Bau: Kuzmić, Gluhić, Ahmetbegović, Abdurahmanović, Krličević, Meškič, Jozinović, Softić, Čakrama, Alispahić, Skulić.