Napadač Newcastlea ostao bez zuba za vrijeme utakmice protiv Arsenala

Engleski nogometaš Callum Wilson (30) ostao je bez jednog zuba tokom ligaške utakmice svog Newcastlea i Arsenala koja je igrana sinoć na St. James’ Parku.

Naime, napadač Newcastlea je zatražio pomoć liječničke službe u 28. minuti utakmice kada je dobio jak udarac u skoku dok je Arsenal izvodio korner.

Zbog tog udarca zub mu je ostao visiti u ustima, što su zabilježile i kamere pa je snimak ovih scena postao viralan na društvenim mrežama.

Uprkos svemu, Wilson je nastavio igrati i zamijenjen je tek na samom kraju utakmice, odnosno u četvrtoj minuti sudijske nadoknade.

Wilson je ove sezone odigrao 17 utakmica za Newcastle, a postigao je šest golova.

Inače, Newcastle je u sinoćnjoj utakmici slavio 2:0 i tako onemogućio Arsenalu da sam odlučuje o svom plasmanu u Ligu prvaka.