Čelik na Bilinom Polju sa 1-0 pobjedio Radnik

Zvijezda je u prošlom kolu pobijedila Željezničar na Grbavici s minimlanim 1:0, a identičnim rezultatom bili su bolji od Zrinjskog koji također primio pogodak u finišu meča.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Mahmutović u 86. minuti nakon centaršuta Huseinbašića.

Čelik je na Bilinom Polju bio bolji od Radnika također minimalnim rezultatom 1:0, a jedini pogodak za tri boda crno-crvenih postigao je Šefko Okić u 22. minuti.

Tuzla City je pobijedila GOŠK na svom terenu rezultatom 2:1. Murga je doveo domaće u vodstvo u 52. minuti, Kulović je poravnao u 73. minuti, ali u 84. minuti ekipi Slobodana Starčevića pobjedu donosi Kostić.

Važna tri boda osvojila je i Sloboda koja je sa 1:0 bila bolja u gostima protiv Krupe,a iako su igrali s igračem manje, igrači Zlatana Nalića do pobjede su stigli pogotkom Baraba u 77. minuti.