Čelik poražen u Banja Luci

IMG_9785

Borac je ostvario vrlo vrijednu pobjedu u okviru 21. kola BH Telecom Premijer lige savladavši ekipu Čelika rezultatom 2:0. U prvom poluvremenu nogometaši Borca uspjeli su doći do pogotka u 43 minuti susreta, te se sa tim rezultatom otišlo na odmor.

Čelik je u drugo poluvrijeme ušao s ciljem da promijeni rezultat, međutim, preokret u prvim minutama drugog poluvremena i postignuti gol iz jedanaesterca utjecao je na cjelokupni ishod utakmice. Igrači Čelika pokušavali su u izuzetno lošim uslovima na terenu doći do prekoreta, međutim rezultat se do kraja utakmice nije promijenio. Valja još istaći kako je Čelik od 84 minute susreta igrao sa igračem manje zbog crvenog kartona koji je dobio Travančić.

Čelik u subotu dočekuje nogometaše Zvijezde iz Gradačca na domaćem terenu i vjerujemo kako će upisati tri boda na Bilinom Polju te zaboraviti na poraz u Banja Luci.