Portal 072info

Čelik savladao Cibaliju (VIDEO)

TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
KRAJ REKLAME

Ekipa Čelika je u prijateljskom duelu savladala člana HNL-a Cibaliju iz Vinkovaca sa 1:0.

Prvo poluvrijeme je donijelo nekoliko poluprilika na obje strane, ali većinom se igralo na sredini terena u dosta nezanimljivoj fudbalskoj predstavi.

Nastavak duela je donio bolji fudbal. Čelik je imao zrelije prilike, ističu se šanse Haurdića, a kruna svega je došla u 76. minuti kada je Jusić pogodio mrežu Cibalije za vodstvo od 1:0 i ispostavit će se trijumf Zeničana.

Čelik je nastupio u ovom sastavu: Dujković, Sadiković, Jusić, Regoje, Šivšić, Sakan, Pezer, Šišić, Haurdić, Brković i Dilaver. U drugom poluvremenu su još igrali: Branislav Ružić, Aldin Đidić, Haris Hećo, Anes Duraković i Eldin Mašić.

Ovo je ujedno i posljednji meč koji su nogometaši Čelika odigrali u Međugorju.

sportske.ba

Podijelite članak

Počitajte još

SAOPĆENJE: NK Čelik oštro osudio napad na ekipu u Žepču

072info.com

Užasne scene iz Žepča: Napadnuti snimatelji NK Čelik, psovke i galama u direktnom prenosu