Čelik se plasirao u finale memorijalnog turnira “Galib Mujičić”

NK Čelik pobjedom od 2:1 nad FK Vitez plasirao se u finale memorijalnog turnira Galib Mujičić.

Nakon početnih odmjeravanja snaga prvu priliku na utakmici imao je FK Vitez.  U 19.minuti Zukan Admir izlazi sam pred golmana Čelika, njegov pokušaj odlično brani Marković. Par minuta kasnije Čelik prijeti preko Duvnjaka, no i njegov šut odlazi pravo u golmana Viteza. Zukan prijeti i u 25.minuti sa distance. Opet na pravom mjestu Marković.

Najbolju priliku za domaće u 35.minuti propušta danas najagilniji Zukan. Ponovo se našao oči u oči sa Markovićem koji opet izlazi kao pobjednik. Čelik je najbolju priliku imao u 40.minuti preko Kouadia koji iz slobodnog udarca pogađa prečku gola Viteza. Do kraja poluvremena nije bilo prilika, na odmor se otišlo bez golova.

Čelik je ofanzivnije krenuo u drugom poluvremenu. Bolja igra im se isplatila u 52.minuti. Hafizović je odlično probio po desnoj strani, šalje upotrebljivu loptu u kazneni prostor u kojem se najbolje snalazi Adilović koji glavom posprema loptu u gol.

U 65.minuti Vitez dolazi do poravnanja. Zukan je pogodio da bijele točke. Čelik dolazi u vodstvo u 75.minuti. Bernard Imamović sam izlazi ispred golmana i lagano loptu posprema u gol. Par trenutaka kasnije Adilović promašuje dvije odlične prilike za povećanje rezultata. Dok kraja meča Čelik je imao vise od igre no rezultat se nije mijenjao.