Čeliku samo bod na gostovanju u Prijedoru

celikU dosta zanimljivom susretu odigranom u okviru 21. kola Premijer lige, Rudar i Čelik su podijelili bodove (1:1).

Nakon što su u prvom kolu proljetnog dijela prvenstva savladali Sarajevo, fudbaleri Čelika su danas osvojili bod na teškom gostovanju u Prijedoru.

Domaći su bolje otvorili susret i preko Milinovića su u 17. minuti mogli do vodstva, ali ovaj fudbaler nije iskoristio sjajnu priliku.

Kazna je stigla u 36. minuti kada je Dedić pogodio nakon asistencije Salčinovića. Na samom otvaranju drugog poluvremena domaći su poravnali i to s igračem manje.

Mrežu Čelika pogodio je Stakić, a do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, a tako i Čelikovo mjesto na tabeli. U narednom kolu Premijer lige Čelik će na Bilinom polju igrati protiv Zvijezde iz Gradačca.