Cristiano Ronaldo se sprdao sa srbijanskim napadačem na društvenim mrežama

Cristiano Ronaldo ismijavao je Aleksandra Mitrovića zbog iznuđenog penala.

Cristiano Ronaldo sve češće je u centru pažnje u Saudijskoj Arabiji zbog negativnih stvari. Tako je sada javno isprozivao Aleksandra Mitrovića.

Vidio je snimak na društvenim mrežama na kom je reprezentativac Srbije iznudio penal i očigledno da smatra da je tom prilikom simulirao, pošto je ispod klipa ostavio komentar i “smajli” koji plače od smijeha.

Jasna aluzija na to šta misli o tom detalju. U pitanju je potez sa utakmice u kojoj je Al Hilal pobijedio Al Rijad sa 3:1, a na tom meču gosti su izveli tri penala, dva su realizovali. Prvo je u 11. minutu poništen gol Mitrovića zbog ofsajda, pa je u osmom minutu nadoknade prvog poluvremena srpski napadač promašio jedanaesterac.

Domaćin je poveo u 52. minutu autogolom Al Bulajhija, ali je Ruben Neven u 66. minutu bio precizan sa “bijele tačke”, pa je devet minuta kasnije asistirao Mičelu za potpuni preokret. Zatim je u trećem minutu nadoknade Mitrović pogodio sa penala, prenosi Mondo. Upravo je tom jedanaestercu prethodila situacija koja se nije svidjela Ronaldu i zbog koje smatra da je Aleksandar simulirao prekršaj kada je završio na zemlji u pokušaju da šutne.