Debakl Čelika kod lidera Prve lige Federacije BiH

Fudbaleri visočke Bosne danas su u prijateljskoj utakmici deklasirali zenički Čelik, bilo je 5:0 u korist trenutnog lidera Prve lige Federacije BiH. Ovaj susret se trebao igrati u prethodnu subotu, ali zbog loših uslova na stadionu Luke nije odigran.

Već u šestoj minuti Fahrudin Kovač je doveo Bosnu u prednost, a osam minuta poslije isti igrač je na asistenciju Cane udvostručio prednost lidera Prve lige Federacije BiH.

Igrala se 29. minuta susreta kada je Bosna postigla treći pogodak, a strijelac je bio Adnan Zamer Hodžić poslije asistencije Džafića. Nedugo poslije visočki tim je ostao sa igračem manje jer je isključen Denis Cana.

To nije omelo domaćine koji su u nastavku preko Hodžića i Čehajića postigli još dva gola i zabilježili veoma ubjedljivu pobjedu nad članom BHT PL BiH.

Visočku Bosnu već u utorak očekuje nova utakmica, a protivnik će biti Slavije iz Lukavice.