Demirović pogodio u nevjerovatnom meču Bundeslige i približio se vrhu liste strijelaca

Pet utakmica 11. kola Bundeslige odigrano je u terminu od 15:30, a nevjerovatan meč odigran je u Augsburgu gdje je istoimeni domaćin remizirao s Leipzigom rezultatom 3:3.

Tu je sa sjajnom formom nastavio reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermedin Demirović. Naš napadač je postigao peti gol u sezoni čime se približio samom vrhu liste strijelaca Bundeslige.

Domaćin je imao vodstvo rezultatom 3:0. Osim Demirovića, pogađali su Berisha i Vargas i činilo se da se samo čeka koliko će razlike biti na kraju u korist Augsburga.

Gol možete pogledati ovdje.

No, crveni karton Iaga za domaći tim omogućio je gostima nevjerovatan preokret.

U 73. minuti Andre Silva vraća nadu gostima, a onda u posljednje dvije minute gosti s dva gola dolaze do remija i vrijednog boda.

U ostalim utakmicama Bayern je lako rezultatom 0:2 savladao Hoffenheim, dok je Dortmund razbio ekipu Stuttgarta rezultatom 5:0.