Dier za vrijeme utakmice morao u WC, ljutiti Jose Mourinho odjurio po njega

77452cf6fbb3fe04ad5d6ea065cb1dbf
TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
KRAJ REKLAME

Jose Mourinho je opet napravio show. Tačnije, samo je upotpunio ono što je “počeo” njegov igrač Eric Dier.

Trener Tottenhama odlično se zabavljao na utakmici četvrtog kola Liga kupa protiv Chelseaja.

POLITIČKI MARKETING
Rusmir Isak banner

Prvo se sredinom prvog poluvremena posvađao s trenerom Plavaca Frankom Lampardom, a onda je u 76. pri vodstvu gostiju (0:1) trčao u svlačionicu po Diera kojega su uhvatile probavne tegobe.

Kamera je prvo ispratila veliku priliku Calluma Hadson-Odoija, a onda i Mourinhov odlazak u svlačionicu Spursa. Special One je bio ljut što je njegov igrač napustio teren i odjurio je po njega (pogledajte OVDJE).

A19C0ACA 5A41 413B 9B35 318122A57EA5

Tottenham je do kraja uspio izjednačiti golom Lamele u 83. minuti, a u penal-lutriji Mourinhov tim je slavio sa 5:4.