Dier za vrijeme utakmice morao u WC, ljutiti Jose Mourinho odjurio po njega

Jose Mourinho je opet napravio show. Tačnije, samo je upotpunio ono što je “počeo” njegov igrač Eric Dier.

Trener Tottenhama odlično se zabavljao na utakmici četvrtog kola Liga kupa protiv Chelseaja.

Prvo se sredinom prvog poluvremena posvađao s trenerom Plavaca Frankom Lampardom, a onda je u 76. pri vodstvu gostiju (0:1) trčao u svlačionicu po Diera kojega su uhvatile probavne tegobe.

Kamera je prvo ispratila veliku priliku Calluma Hadson-Odoija, a onda i Mourinhov odlazak u svlačionicu Spursa. Special One je bio ljut što je njegov igrač napustio teren i odjurio je po njega (pogledajte OVDJE).

Tottenham je do kraja uspio izjednačiti golom Lamele u 83. minuti, a u penal-lutriji Mourinhov tim je slavio sa 5:4.