Android
Dino Merlin ima nove tehničke probleme: “Možda vam skinu novac sa računa a ne dobijete kartu”

Danas je počela prodaja ulaznica za koncert Dine Merlina koji će se održati 01. augusta ove godine. Riječ je o drugom ovogodišnjem, a šestom karijernom koncertu Dine Merlina koji će održati na najvećem stadionu u Bosni i Hercegovini Asim Ferhatović Hase – Koševo.
Brojni čitatelji su se žalili na organizaciju kupovine ulaznica za prvi koncert, a to je primijetio i sam Dino Merlin pa je promijenio platformu preko koje se kupuju ulaznice. Prvo je radila platforma Adriaticket, a od danas je prodaja ulaznica povjerena platformi Entrio.
Ni današnja prodaja nije mogla proći bez problema. Naime, kako su potvrdili iz Entria, kupcima ulaznica je može desiti da im platforma skine novac sa računa, a da ne dobiju ulaznicu.
“Primijetili smo da se pojavio kraći tehnički zastoj u procesu plaćanja ulaznica na strani WSpay-a, odnosno manjem broju korisnika započeta platna transakcija nije dovršena. U slučaju da je iznos skinut s kartice, a ulaznice ne stignu u roku od sat vremena, novac će vam biti vraćen na istu karticu s kojom ste plaćali.
U tom slučaju, molimo Vas da transakciju ponovite. U ovom trenutku prema informacijama koje imamo, plaćanja uredno prolaze”, napisali su iz Entria.
Treba napomenuti i da su brojni fanovi uspjeli doći do svojih ulaznica bez problema, te će uskoro biti rasprodat i drugi koncert.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE






















