Android
Djevojka ga ostavila, pa joj zapalio automobil: Tri dana nakon paljevine i dalje stoji na istom mjestu

U noći sa subote na nedjelju zapaljen je automobil u sarajevskom naselju Dolac Malta.
Sve se desilo ujutro u 4:20 sati u ulici Paromlinska, a osim potpune štete na automobilu, oštećen je i ugostiteljski objekat kod kojeg se nalazio automobil.
Prema nezvaničnim informacijama, automobil je zapalio muškarac iz osvete prema djevojci koja ga je ostavila.
Ono što je sramotno je da i poslije tri dana vozilo nije sklonjeno s ove lokacije.
Dežurni tužilac Tužilaštva KS ovaj događaj je okvalifikovao kao krivično djelo Izazivanje opće opasnosti.
avaz
Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 78 puta, 78 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE

























