Android
Dodik ismijavao Crnatkov fizički izgled: ‘Čak i onaj Crnadak, onaj što gleda lijevo-desno’

Da obračun sa političkim neistomišljenicima u BiH nema nikakve granice, ne samo demokratskog, već i ljudskog, moglo se svjedočiti na tribini SNSD-a u Bijeljini, kada je Milorad Dodik, predsjednik ove stranke, iznio grube uvrede na račun fizičkog izgleda Igora Crnatka, predsjednika Kluba poslanika PDP-a u Narodnoj skupštini RS.
O svemu se oglasio i Igor Crnadak, koji je kazao da su uvrede od strane Dodika pokazatelj njegove slabosti i “nesreće našeg naroda što se Dodik rodio na napim prostorima”.
“Čak je onaj Crnadak, onaj što gleda lijevo-desno”, rekao je Dodik, što je izazvao smijeh prisutnih u sali, ali istina u tom trenutku ne i Sava Minića i Željke Cvijanović, visokih funckionera SNSD-a, koji se sjedili pored Dodika.
No, lider SNSD se tu nije zaustavio, pa je sve uporedio sa pričom o dva brata, od kojih je jedan imao problema sa zdravljem, a koje je majka poslala da joj uhvate kokošku za ručak.“Nekako uhvati kokošku ovaj normalniji i sad je drži na panju, a ovaj što je malo brljav on će je sjeći. A onda ga brat pita: Je li, da li ti udaraš gdje gledaš ili gdje misliš?”, na šta je izazvao novi smijeh prisutnih.
Ovim riječima, Draško Stanivuković, predsjednik PDP i gradonačelnik Banjaluke, prokomentarisao je način na koji je Milorad Dodik, predsjednik SNSD, opisao Igora Crnatka, šefa Kluba poslanika PDP u Narodnoj skupštini RS.Stanivuković poručuje da politika ne smije postati prostor vrijeđanja i podsmijeha na osnovu izgleda ili bilo koje lične osobine, to nije nikakva snaga, već slabost.
“Čisto nepatvoreno zlo u ljudskom obliku, mržnja koja hoda.
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE














