Dodik razgovarao sa Vučićem: Stabilna i jaka Srbija interes cjelokupnog srpskog naroda

Dodik razgovarao sa Vučićem: Stabilna i jaka Srbija interes cjelokupnog srpskog naroda

Predsjednik bh. entiteta RS i bjegunac od bh. pravosuđa Milorad Dodik razgovarao je danas telefonom sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, koji ga je obavijestio da se osjeća bolje i da je njegovo zdravstveno stanje dobro.

– Stabilna i jaka Srbija interes je cjelokupnog srpskog naroda, a predsjednik Vučić garant je njene uspješnosti – napisao je Dodik na društvenoj mreži X.

Poželio mu je brz oporavak, jer je danas, kako je istakao, zdrav i u punom kapacitetu Srbiji potrebniji više nego ikada.

Predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću u petak je naglo pozlilo pa je odlučio da prekine posjetu Americi i vrati se u Srbiju.

Odluka o tome donesena je nakon ljekarskog pregleda.

On je jučer ujutro primljen na Vojnomedicinsku akademiju, odakle je kasnije otpušten uz adekvatnu terapiju.

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE