Android
Emir Dobrača (NiP) bit će novi direktor KJKP Rad

Sarajevsko Kantonalno javno preduzeće “Rad” će od ponedjeljka dobiti novog direktora. Bit će to Emir Dobrača iz stranke Narod i Pravda.
To je odlučio Nadzorni odbor ovog preduzeća na jučerašnjoj sjednici. Dobrača će na poziciji direktora KJKP Rad biti do kraja 2028. godine.
Dobrača na ovu poziciju dolazi nakon što je radio u Konzumu, na poziciji rukovoditelja Službe marketinga. Iz NIP-a su ranije rekli za njega da je “cijeli život aktivan u sportu i član je mnogih nevladinih udruženja, od kojih se izdvaja Inicijativa za Bjelašnicu i Igman, koja se bori za pozicioniranje ovih planina kao vodećih turističkih destinacija u zimskom i ljetnom turizmu”.
Takođe, Dobrača je bio na listi NiP-a na lokalnim izborima 2020. godine za Općinsko vijeće Novi Grad Sarajevo.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE














