NKCELIK

Danas je na stadionu Bilino Polje odigrana utakmica Kup-a BiH u kojoj su se sastali nogometaši Čelika i Bratstva.

Utakmicu je okarakterisala dominacija domaćih nogometaša, a već u 7. minuti susreta gostujući golman Zukić dobio je crveni karton. Ubrzo nakon toka u 23. minuti iz kornera za domaće gol postiže Gojković, da bi u 42. minuti Bajraktarević sa 25 metara postigao drugi gol za Čelik. Prvo poluvrijeme okarakterisalo je svega dva kornera i jedan šut u okvir gola od strane gostujuće ekpe, dok su domaći konstatno opsjedali mrežu Bratstva. Na odmor se otišlo sa zasluženim rezultatom 2:0.

Drugo poluvrijeme Čelik je istrčao još uvjereniji i sigurniji u sebe, a što su i dokazali golom Mešanovića u 68. minuti susreta i ubjedljivih 3:0 za Čelik. Pogodak je Mešanović postigao glavom, nakon što je izveden korner. Golijada se, međutim, nije završila sa trećim pogotkom, današnju pobjedu domaćih nogometaša zapečatio je, na asistenciju Simića u 84. minuti, opet Mešanović.

Kako je to izgledalo na Bilinom Polju pogledajte u fotogaleriji Benjamina Hazića.