1371490_10201620622213846_1086084818_n

Gradska arena Zenica bila je domaćin prve pripremne košarkaške utakmice pred ligu, a na kojoj su snage odmjerili OKK Čelik i ekipa HOKK Vitez.

Ono što je zasigurno ostalo na terenu jeste srce košarkaša Čelika koji su pokazali veliki trud i dobru uigranost, te savladali ekipu Viteza rezultatom 62:59.

Košarkaši Viteza u pripremnoj utakmici pravili su česte greške a koje su iskoristili domaći igrači, te od samog starta ulaze u vodstvo, te uspijevaju držati prednost i do kraja poluvremena na koje odlaze sa rezultatom u njihovu korist.

Drugo poluvrijeme također je pokazalo uigranost obje ekipe, ali na kraju se Čelik pokazao boljim te tako ostvario pobjedu rezultatom 62:59. Ono što se zasigurno može kazati jeste da je igrač utakmice Ivan Opačak, a koji je pokazao kvalitetnu i požrtvovanu igru za svoj tim.

U fotogaleriji Benjamina Hazića pogledajte šta se dešavalo na parketu Gradske arene Zenice, a fotografije uskoro očekujte i na našoj Facebook stranici.