Golovima Međuseljca i Mahmutovića Čelik savladao OFK Beograd

Nogometaši Čelika jučer su u okviru posljednje pripremne utakmice ugostili ekipu OFK Beograda.

U odličnoj sportskoj atmosferi nekadašnji članovi jugoslovenske nogometne elite pred oko 1500 gledalaca pružili su odličnu fudbalsku predstavu.

Prvi dio susreta obilježilo je dosta prilika na obje strane, ali gosti iz Beograda uspijevaju doći do vodstva preko Dejana Arsovića koji golom u 35. minuti postavlja rezultat prvog poluvremena.

Čelik je drugi dio susreta otvorio fantastičnim pogotkom mladog juniora Alija Međuseljca koji škaricama postiže eurogol u 51. minuti i donosi poravnanje.

Isti igrač pet minuta kasnije asistira iskusnom Mahmutoviću za preokret Čelika, te konačan rezultat od 2:1.

Mladi junior Međuseljac odradio je vrhunski posao danas, što je dokaz da Čelikov omladinski pogon ima šta da ponudi na putu stabilizacije i vraćanja kluba na staze stare slave.

Ovaj mladi talentovani igrač kao junior proglašen je najboljim strijelcem Omladinske lige postigavši 58 golova u 50 zvaničnih utakmica, dok je jučer na Bilinom polju pokupio velike simpatije najvjernijih navijača koji itekako umiju da cijene trud i zalaganje na terenu.

Čelik će narednog vikenda nastaviti svoju takmičarsku sezonu u okviru  Druge lige FBiH grupa Centar gostovanjem kod Stupčanice.

Čelik:Nurković, Šehić, Sivac, Isaković, Muslić, Šabić, Salkić, Smajić, Karalić, Kolić i Durmiš. Trener: Pavle Skočibušić.

OFK Beograd:Jevtić, Janković, Arsović, Jovanović, Gogić, Aleksijević, Lazović, Svetličić, Ugrica, Jovanović, Radman. Trener:Goran Lazarević.