Android
GORAŽDE IMA RAZLOG ZA SLAVLJE: Prelijepa Ema pomela konkurenciju u dva ključna izlaza i plasirala se među 25 najboljih u BiH!

Mlada, ambiciozna i svestrana Goraždanka, Ema, ostvarila je izuzetan uspjeh plasiravši se na državno takmičenje Izbora za Fotomodel Federacije BiH. U jakoj konkurencij.
Ema se plasirala među 25 odabranih finalistkinja, dokazavši da spoj rada i jasne vizije ne poznaje geografska ograničenja.
Tokom polufinalne večeri, Ema je briljirala u dva ključna izlaza na pisti, gdje je pokazala maksimalnu profesionalnost, eleganciju i harizmu. Njen hod i sigurnost pred objektivima ostavili su snažan utisak na žiri, pozicionirajući je u sam vrh takmičenja.
Ono što ovaj uspjeh čini još značajnijim jeste činjenica da je Ema jedina predstavnica Goražda i svog kantona na ovom nivou takmičenja. “Za mene je izuzetna čast i ponos što predstavljam svoj kanton.
Dolazim iz malog grada i želim pokazati da se u manjim sredinama kriju itekako talentovani i ambiciozni mladi ljudi. Želim dokazati da snovi nisu ograničeni veličinom mjesta iz kojeg dolaziš”, poručuje Ema. Goražde s nestrpljenjem očekuje finalnu večer, pružajući punu podršku svojoj jedinoj predstavnici na putu ka vrhu bh. modne scene.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE

























