GOŠK i Čelik podijelili bodove

U Gabeli su mnogi očekivali utakmicu punu uzbuđenja, ali to se nije desilo. U prvom poluvremenu gotovo da nismo vidjeli nijednu ozbiljniju priliku na obje strane jer se većinom igralo na sredini terena. Ekipe su se više fokusirale u čuvanje svoje mreže, a u napadu ako se šta desi.

Prvo poluvrijeme u Gabeli danas je bilo za zaborav, no ni u nastavku meča GOŠK i Čelik nisu briljirali. Ekipe su nastavile po sistemu iz prvog poluvremena i bilo je nekako očito da su zadovoljni remijem u današnjoj utakmici.

Tek u samom finišu utakmice vidjeli smo nekoliko uzbudljivih prilika na ovom meču. U 81. minuti zaprijetio je prvo Čelik, a onda je GOŠK u narednom napadu preko Ereiza imao dvije prilike. Domaći su u posljednjim minutama imali zicer kada je Aleksić bio u sjajnoj šansi, ali ostalo je 0:0.

Čelik je nakon 11 odigranih utakmica trenutno na sedmom mjestu sa 14 bodova, dok je GOŠK tek na 11. poziciji sa svega sedam bodova.