Gradski derbi susret Drugari – Čelik Calp završen pobjedom Calpa

U gradskom derbi susretu Drugari – Čelik Calp bila je bolja ekipa Calpa, koja je slavila sa 7:3.

Poluvrijeme je bilo 1:3 za Calp. Drugari su poveli u 1. minuti golom Kuduzovića. Dva minuta kasnije, izjednačio je najbolji strijelac susreta Zukan. Na 2:1 povisio je Omerdić u 13. miniuti. U istoj minuti rezultat prvog dijela postavio je Zukan. Drugo poluvrijeme golom za 4:1 u 23. minuti otvorio je Zukan. U 27. minuti bilo je 2:4, kada je pogodio Bajramović. Zukan je još jednom bio strijelac, u 31. minuti za 2:5. Na 3:5 smanjio je Delić, samo minut poslije. Do kraja utakmice za Calp su još strijelci bili Čančar i Hamzić.

Zaslužena pobjeda Calpa sa kojom ostaju u vrhu tabele. I pored poraza raduje napredak u igri Drugara, naročito u drugom poluvremenu.