JEDINI STRIJELAC IMAMAGIĆ: Nogometaši Rudara savladani od Busovače (5:1)

Rudar2

Danas su nogometaši zeničkog Rudara odigrali prijateljsku utakmicu u Busovovači, odmjerivši snage sa nogometašima Busovače koji su iz ovog susreta izašli kao pobjednici.

Spremnost domaćih osjetila se tokom punih 90 minuta susreta, a olakšanje tokom cjelokupne utakmice bilo je evidentno zahvaljujući sudskoj nekorektnosti a koji su po završetku utakmice priznali da im to nije profesija nego se bave ugostiteljstvom, a u nekoliko navrata glavni sudac utakmice Josip nakon ovacija sa tribina pozvao je publiku da ga zamijeni na stadionu.

Gosti su uspjeli zatresti mrežu Rudara čak pet puta, dok su zenički nogometaši i pored nekorektnog suđenja uspjeli postići jedini pogodak na utakmici zahvaljujući Imamagić Ensaru a konačan rezultat ovog prijateljskog susreta glasio je 5:1. Valja istaći kako su posljednjih petnaest minuta susreta zbog povrede nogometaši Rudara nastavili susret bez golmana Čurića, kojeg je zamijenio Alen Škoro što se ispostavio kao pravo rješenje budući da je uspio zabilježiti i nekoliko odbrana opasnih po mrežu Rudara.