KADIĆ I ČOSIĆ DOMINIRALI: Rukometaši Čelika slavili u gostima kod Bosne

U dinamičnoj rukometnoj predstavi pred oko 200 ljubitelja najgrubljeg sporta, rukometaši Čelika savladali su u gostima rukometaše Bosne u okviru 17. kola rukometne Premijer lige BiH.

Studenti (RK Bosna) su dobro otvorili utakmicu u dvorani Ramiz Salčin u Sarajevu i dominirali prvih 10-ak minuta bježeći gostima dva tri razlike. Blagi pad koncentracije domaćina i nekoliko grešaka Čelik je iskoristio, te su na odmor otišli sa minimalnom prednošću 14:15.

Drugo poluvrijeme gosti su dominirali na čelu sa Davorom Kadićem (11) bježeći Bosni šest golova razlike u četrdesetoj minuti. Nakon time outa Studenti su se tek malo uozbiljili, iskoristili nekoliko grešaka gostiju, te smanjili razliku na konačnih 30:33.

U redovima Bosne dominirali su Marko Drmač sa 16 odbrana, te Muhamed Zulfić sa osam pogodaka, dok su se u Čeliku istakli Davor Kadić sa 11 i Haso Čosić sa sedam pogodaka.