Kakanj se oprostio od profesorice: Rijeka ljudi na dženazi Emire Šehagić (FOTO)

Pridruži se Viber grupi 072info, do najvažnijih vijesti samo jednim klikom: KLIKNI OVDJE
MARKETING
Dozvoljeno preuzimanje dijela teksta uz obavezno navođenje i linkanje izvora odnosno da se kompletan tekst može pročitati na portalu “072info”.

U Kaknju je danas klanjana dženaza Emiri Šehagić.

Rijeka ljudi, članovi porodice, prijatelji i poznanici došli su na  je na posljednji ispraćaj na Gradskom groblju – Kakanj.

Šehagić je supruga bivšeg ratnog komandanta iz Kaknja, a bila je profesorica Bosanskog jezika i književnosti u Gimnaziji “Muhsin Rizvić” u Kaknju.

Bila je i direktorica u ovoj školi, a prošle godine je otišla u penziju.

– Vijest o tragediji potresla je mnoge i izazvala šok i nevjericu u Kaknju jer profesoricu Emiru malo ko nije poznavao – naveli su na službenoj stranici Općine Kakanj.

ČITAJ JOŠ:  Eksplozija metana u jami Orasi odnijela 128 života rudara Kaknja

Prije tri dana podlegla je povredama koje joj je nanio sin. On se nakon toga pokušao ubiti skokom u rijeku Bosnu. Preživio je i završio na odjelu Psihijatrije u zeničkoj bolnici.

Avaz

GODISNJICA
MARKETING