Mirza Teletović igrač utakmice protiv Atlante

mirza teletovicBrooklyn Netsi su sinoć na svom parketu savladali Atlanta Hawkse rezultatom 91:86.

Jedan od najzaslužnijih za pobjedu Netsa u sinoćnjoj utakmici je reprezentativac Bosne i Hercegovine Mirza Teletović. Teletović je vezao tri trojke u trećoj četvrtini, a onda je na nešto više od 40 sekundi do kraja pogodio trojku iz kornera za pet poena prednosti svoje ekipe.

“To je ono što on radi. Uvijek smo vjerovali da on može pogoditi ovakve trojke i to je on uradio večeras za nas,” rekao je nakon utakmice trener Netsa, Jason Kidd.

Teletović je u trećoj četvrtini pogodio tri trojke iz četiri pokušaja, te je pomogao svojoj ekipi da nadigra Hawkse u trećoj četvrtini rezultatom 26:15. Naš reprezentativac utakmicu je završio sa 16 postignutih poena.

“Moj posao je da šutiram, samo sam radio svoj posao”, rekao je nakon utakmice Teletović.