Oglas za posao: “Planet obuća” traži prodavač (m/ž) u trgovini Zenica

Planet obuća doo Sarajevo zapošljava:

Ukoliko želite da postanete dio našeg uspješnog tima, a imate radno iskustvo u trgovini, prijavite se na #konkurs za radno mjesto prodavač u našoj trgovini Zenica.

Opis posla:

– Rad u trgovini, usluživanje kupaca i prodaja robe.
– Aktivna prodaja i savjetovanje kupaca sa kvalitetnim stručnim informacijama.
– Briga o privlačnom, uređenom i urednom izgledu prodajnog prostora.
– Briga o prijemu, skladištenju, stanju, održavanju i razvrstavanju robe.
– Izlaganje obuće i drugih artikala po uputama i planogramu.
– Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju željenih proizvoda.
– Direktno posluživanje kupca.
– Rad u opuštenoj i prijatnoj atmosferi.

Od Vas očekujemo:

– Osjećaj za modu i praćenje modnih trendova, naručito obuće.
– Osjećaj za uslužnost, ljubaznost i razumijevanje.
– Osjećaj za pedantnost, urednost, izlaganje i sortiranje.
– Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
– Iskustvo u direktnoj i aktivnoj prodaji.
– Poznavanje rada na računaru (MS-Office i web mail)
– Rad u smjenama i vikendom.
– Stupanje u radni odnos odmah po odluci o prijemu.

Nudimo Vam:

– Rad u stabilnoj kompaniji.
– Izazovan posao u dinamičnom radnom okruženju.
– Poticajnu i podržavajuću radnu sredinu.
– Redovnu i urednu zaradu.
– Dodatno usavršavanje na radnom mjestu, mogućnost kontinuiranog učenja i napredovanja.

Lokacija radnog mjesta: Zenica, Kamberović polje bb (SC Džananović)
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 03.10.2022.
Trajanje oglasa: 7 dana (ističe 10.10.2022.) ili do popune radnog mjesta.

Detaljnu biografiju sa molbom i fotografijom poslati na mail: [email protected]

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće uzimati u obzir.

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE