Krupa i Čelik podijelili bodove, odigrali su bez golova

nkcelik.ba

Krupa i Čelik remizirali su (0:0) u susretu 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Gotovo ništa nije viđeno u prvom poluvremenu ovog meča. Stvorena je samo jedna prava šansa, a imao ju je fudbaler domaćih Jašarević nakon 15 minuta igre, ali je golman Čelika Ružić sjajno odbranio njegov šut.Bilo je još nekoliko poluprilika na obje strane, ali se na odmor otišlo bez golova.

U nastavku je Krupa bila bolji tim. Imali su domaći nekoliko dobrih šansi pred golom Čelika, ali lopta nije htjela u gol. Koljić je u 72. minuti imao odličan pokušaj, ali je lopta otišla pored gola. Potom je Vukotić prijetio, Ružić ponovo siguran, a Čelik s druge strane svoje je šanse čekao iz kontri, ali ih nije dočekao. Ostalo je do kraja 0:0, te su oba tima osvojila po jedan bod.

Premijer liga BiH, 21. kolo: Krupa – Čelik 0:0

Krupa: Kutić, Redžić, Jašarević, Koljić, Ljubenović, Dujaković, Milutinović, Vukotić, Čomor, Aleksić, Milanović.

Čelik: Ružić, Regoje, Islamagić, Karić, Dilaver, Salčinović, Jusić, Husić, Sakan, Pezer, Šišić.