Kvarner slavio u Areni nakon preokreta

Košarkašice Čelika doživjele su poraz u posljednjem, 10.kolu Regionalne lige.Izgubile su od Kvarnera iz Rijeke sa 57:64.

Domaće košarkašice bolje su otvorile susret i prvi period su riješile sa 13:10.U drugoj četvrtini Čelik je uspio zadržati prednost i na odmor se otišlo 35:28.U trećem periodu poenima Iriškić domaće košarkašice su  period riješile sa plus 11 koševa.Bilo je 53:42.Za samo tri minute posljednje  četvrtine gošće serijom od 11:0 uspjevaju izjednačiti na 53:53.

Tri minute prije kraja poraz domaćina nagovjestila je trojkom Blažević za 57:60.U posljednjoj minuti Šerić je pogodila za sedam poena razlike što je za nervozne izabranice Slobodana Kecmana bilo nedostižno.Susret je okončan sa 57.64.Kod Kvarnera Tomljenović je ubacila 17 a Blažević 11 poena.

Kod domaćih Iriškić je postigla 16 a Popović 11 koševa.Liga 6 međunarodne regionalne lige starta 28.decembra.