Lewandowski zabio nestvarnih pet komada za devet minuta!

Znali smo da je dobar, ali da je baš tako dobar… Priznajemo, nismo imali pojma. Robert Lewandowski ušao je večeras s klupe u derbiju 6. kola Bundeslige i Bayernu donio preokret protiv Wolfsburga. U samo devet minuta, od 51. do 60., Poljak je zabio nestvarnih pet golova! Koje je sve rekorde porušao saznat ćemo, bez brige, u danima koji slijede. Jedno je sigurno, zapamtite 22. rujna 2015. godine, jer pitat će vas jednog dana unuci da im pričate…

Krenulo je u 51. minuti, Lewandowski je zabio klasični centarforski gol za 1:1. Već u idućem napadu daje šmekerski pogodak van 16 metara za ekspresni preokret.

Uslijedila su još dva centarforska pogotka, u 55. i 57. minuti, a onda kao točka na „i“ nova šmekerska egzekucija u 60. minuti za 5:1. Pet komada za devet minuta! Zamalo je kasnije zabio i šesti, spašavali su braniči Wolfsburga s gol crte!