Luliću 90 minuta u trijumfu Lazia, osam golova u Napoliju

Danas su u terminu od 18:00 igrana tri susreta osmog kola talijanske Serije A u kojima su postignuti očekivani rezultati.

Inter je do trijumfa protiv Cesene, za koju je 64. minuta igrao bivši mladi reprezentativac naše zemlje Milan Đurić, došao u 30. minuti susreta pogotkom Icardija sa jedanaest metara, a prethodno je golman Cesene Leali pocrvenio zbog starta na jednim fudbalerom Nerrazuura.

Senad Lulić je odigrao svih 90. minuta za Lazio koji je slavio (2:1) protiv Torina, a golove za Laziale su postigli Biglia i Klose dok je za goste pogodio Farnerud.

Napoli i Verona su odigrali fantastičan meč na San Paolu, a na kraju su slavili domaći rezultatom 6:2. Već u prvoj minuti susreta Hallfredsson dovodi goste u vodstvo da bi Hamsik u 44. minuti vratio stvari na početak i postavio rezultat prvog dijela.

Potpuni preokret Napolitancima donosi ponovo Hamsik u 58. minuti susreta, ali radost domaćih navijača nije puno trajala budući da je osam minuta kasnije Lopez matirao golmana Napolija za novo izjednačenje. Prethodno je Lopez u 64. minuti susreta zamijenio Sorensena.

Ipak, pobjedu Napoliju konačno donose Higuain sa tri gola u 68. i 84. i 90. minuti susreta, te Callejon u 76. minuti.