“Mene bi bilo stid da ja čekam od svoje djece, pa šta mi fali, živ, zdrav pa mogu i radit!”
Piše: M. L | 072INFO/25.08. u 13:00/Kategorija: BiH, Vijesti
Pogledajte zanimljivu priču iz BiH.
Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 1 puta, 1 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE