Mesi Barcelonu drži u igri, Pjanić opet bez minutaže

Lionel Mesi (Messi) održava Barcelonu na životu. Argentinac je protiv Hetafea bio dvostruki strijelac, što je bilo dovoljno za pobjedu protiv jako neugodnog gosta.

Mesi je domaće doveo u vodstvo u 8. minuti, samo četiri minute kasnije je došlo poravnanje. Svoju mrežu je pogodio Kleman Leglen (Clement Lenglet).

Gosti nisu ostali dužni, pa su i oni zatresli mrežu vlastitog golmana. U 28. minuti je to učinio Sofijan Hakla (Sofian Chakla), a do kraja prvog dijela još jednom je Mesi bio strijelac.

Umjesto da u nastavku Barcelona dokrajči protivnike, dočekali su strepnju. Enes Unal je pogodio u 69. minuti za 3:2. U finišu utakmice Ronald Arauho (Araujo) pogodio je za 4:2, da bi u sudijskoj nadoknadi Antoan Grizman (Antoine Griezmann) iz penala dao peti gol za Barcelonu.

Naš Miralem Pjanić bio je na klupi i nije ulazio u igru.