Messi je sinoć na utakmici dobio slom živaca: “Koji ti, ćelavi k…. sine” (VIDEO)

Reprezentacija Argentine je stigla do pobjede u 2. kolu južnoameričkih kvalifikacija za SP 2022 kod Bolivije u La Pazu s 2-1 (1-1), a valja istaknuti kako je to bilo prvo slavlje za Gaučose na spomenutom gostovanju nakon dugih 15 godina.

Bolivijci su poveli preko napadača Cruzeira Morena Martinsa u 24. minuti, da bi Lautaro Martínez u 45. minuti postigao izjednačujući gol kada ga je domaći branič nespretno napucao loptom, koja se potom odbila u mrežu. Joaquin Correa, igrač Lazija, donio je Argentini pobjedu u 79. minuti.

Ipak, utakmicu je obilježio incident po njezinom završetku u kojem je sudjelovao Leo Messi. Naime, Argentinca je gotovo čitavu utakmicu s klupe provocirao i vrijeđao jedan od članova stručnog štaba domaćih Lucas Nava. Messi je nakon utakmice prigovorio Navi, a potom se ovaj ustao s klupe i krenuo u obračun s Argentincem.

U toj su ga namjeri zaustavili reprezentativci Bolivije i Argentine kao i Marcela Martinsa, koji je također bio ratoboran.

– Odj..i. Koji ti je vrag, ćelavi kur… sine? – pitao je Messi Navu u jednom trenutku.