MNK Neimari upisali drugu pobjedu protiv MNK Žepče

Utakmica između pomenutih ekipa je protekla u fair play sportskom natjecanju. Početak utakmice je protekao u međusobnom ispitivanju, nakon čega su se redale šanse za obe ekipe. Nakon greške domaćeg golmana gostujuća ekipa dolazi u prednost, a gol je postigao Martinović u 7 minuti. Nakon pogotka obe ekipe su nastavile gdje su i stale prije pogotka, ali odbranama su se istakla oba golmana i najveće zasluge idu njima što se rezultat nije mijenjao do kraja prvog poluvremena.

U drugo poluvrijeme domaća ekipa je krenula ofanzivnije što im se i isplatilo u 24 minuti. Nakon brzog napada i nekoliko kratkih pasova na sjajnu asistenciju Sejmena pogađa Čajlaković. Domaća ekipa nakon postignutog gola je nastavila sa napadima i držala posjed. Nakon kornera i smušenosti u gostujućoj odbrani, lopta se vraća Krehmiću koji pogađa za prednost domaće ekipe u 28 minuti. Gosti su nakon samo dvije minute izjednačili nakon što je Šimić odmjerenim prizemnim udarcem postigao pogodak. Domaći su ubacili u brzinu više, sjajnim izmjenama trenera Burekovića i ukazane prilike Bajriću, on u svega dvije minute rješava pitanje pobjednika. Prvo sjajnom asistencijom za Sejmena, a zatim i sa dva pogotka. Već tada smo mogli pobjedu da upišemo domaćoj ekipi i Bajrića proglasiti za igrača utakmice.

U preostale 3- 4 minute gosti su pokušali sa golmanom- igračom da stignu do pozitivnog rezultata, obe ekipe su do kraja postigle po jedan pogodak, a pogađali su Martinović za goste i Pašalić za domaće. Posljednjih nekoliko sekundi utakmice proteklo je u fair play pozdravljanju igrača obe ekipe.
Konačan rezultat je glasio MNK Neimari- MNK Žepče 6:3.