Na poluvremenu se potukli trener i igrač Čelika, sudija obojici pokazao crveni karton

Na poluvremenu utakmice sedmog kola Druge lige Federacije BiH između Čelika i Mošćanice došlo je do tučnjave u redovima domaćeg tima u kojoj su učestvovali pomoćni trener Adis Nurković i iskusni defanzivac Aladin Isaković.

Incident se dogodio tokom odlaska u svlačionicu nakon kraja prvog poluvremena, a u tunelu su svoj obračun imali pomoćni trener Čelika Adis Nurković i iskusni defanzivac Aladin Isaković.

Glavni sudija Semir Balić iz Tešnja vidio je šta se dogodilo u tunelu te je obojici pokazao crveni karton, pa je tim iz Zenice zbog ovog bizarnog razloga u drugom poluvremenu igrao s igračem manje.

Na kraju je Čelik pobijedio rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Mahmutović u 31. minuti utakmice i to nakon što je glavom bio precizan.

Čelik nakon prvih sedam kola ima 14 osvojenih bodova, odnosno četiri pobjede, dva remija i jedan poraz. Trenutno je prva Stupčanica iz Olova koja ima 18 bodova, dok Bosna iz Visokog ima 16 bodova.