Nana Fata Orlović izašla iz bolnice i proslavila 79. rođendan

Pridruži se Viber grupi 072info, do najvažnijih vijesti samo jednim klikom: KLIKNI OVDJE
MARKETING
Dozvoljeno preuzimanje dijela teksta uz obavezno navođenje i linkanje izvora odnosno da se kompletan tekst može pročitati na portalu “072info”.

Nana Fata Orlović, nakon pet dana provedenih na UKC Tuzla, izašla je na kućni oporavak, a u kući kćerke Hurije Karić danas je heroina proslavila 79. rođendan.

Podsjetimo, nana Fata je prošle sedmice pala u svojoj kući u Konjević-Polju i povrijedila ruku, nakon čega joj je porastao šećer u krvi.

Kako je rekla za portal “Avaza” osjeća se bolje i sretna je, naročito jer su joj došli unuci iz Amerike i oko nje se nalaze njeni najbliži.

Nana Fata se trenutno nalazi u Srebreniku kod kćerke Hurije Karić.

– Mama je bolje. Imamo u ponedjeljak kontrolu na UKC Tuzla. Ona se osjaća dobro, vesela je – rekla je Karić koja se zahvalila svim ljekarima na Odjeljenju endokrinologije na brizi koju su pružili nani Fati.

Oko nane Fate skupili su se članovi porodice koji su joj uljepšali današnji dan i poželjeli još mnogo zdravlja i godina, a ekipa “Avaza” pridružuje se čestitkama.

Avaz

GODISNJICA
MARKETING