Navijači Partizana veličali Mladića uz povike “Nož, žica, Srebrenica” pa izbačeni s tribina u Novom Pazaru

Sinoćnji susret 4. kola Superlige Srbije između Novog Pazara i Partizana je prekinut na 38 minuta zbog skandaloznog ponašanja navijača Partizana.

Nakon tri kraća prekida igre zbog divljanja navijača obje ekipe, susret je u 61. minuti nakon pogotka Partizana za 3:0 prekinut na čak 38 minuta zbog navijača Partizana.

Oni su na tribinama okačili slike ratnog zločinca Ratka Mladića, a kada su počeli skandirati njegovo ime, atmosfera je izmakla kontroli pa je sudija Miloš Milanović poslao igrače u svlačionicu.

Osim skandiranja Mladiću, navijači Partizana su pjevali i “Nož, žica Srebrenica”.

Zanimljivo, jedino zajedničko navijačima Novog Pazara i Partizana na ovom meču je to što su zajednički skandirali “Vučiću, pe*eru”.

Novi Pazar nije želio nastaviti meč dok gostujući navijači ne napuste stadion, što se i desilo poslije 38 minuta.

Susret je završen pobjedom Partizana rezultatom 4:1. Mihailović je bio strijelac za domaću ekipu, a Natcho, Urošević, Gomes i Soumah su pogađali za Partizan.