Neftchi očitao lekciju Čeliku: Zeničani hitno trebaju pojačanja u odbrani

Čelik je danas odigrao svoju treću utakmicu na pripremama u Antaliji, a nakon dvije uvodne pobjede, Zeničani su pretrpjeli ubjedljiv poraz od Nefčija rezultatom 4:1.

Trećeplasirani tim azerbejdžanskog prvenstva je u vodstvo stigao u 14. minuti golom Bagaliy Daboa, da bi samo četiri minute kasnije Rahman Haciyev zabio za 2:0. Igrao se 34. minut kada je isti igrač sa bijele tačke pogodio za 3:0 i tako postavio rezultat prvog poluvremena.

U 60. minuti, Nefči je stigao i do četvrtog gola i to preko Namiga Aleskerova, a sve što je Čelik uspio uraditi do kraja utakmice jeste počasni gol u 90. minuti.

Podsjetimo, Čelik je prije poraza od Nefčija savladao makedonski Skhupi sa 3:0 i azerbejdžansku Keshlu sa 2:0.